NADACE VARIETAS

NADACE VARIETAS je nezisková organizace a hlavní účel nadace je komunikovat přínos cizinců pro českou společnost, podporovat integraci cizinců do společnosti, zachovat otevřenost České republiky vůči cizincům.

více zde »

Poradenství

Hlasujte

Poradenství

Nadace Varietas

podporujeme integraci cizinců v čr

sleduje jako hlavní myšlenku zachování otevřenosti České republiky vůči cizincům. Z toho důvodu je účelem nadace komunikovat přínos cizinců pro českou společnost, podporovat jejich integraci do společnosti a zachovat tak otevřenost České republiky. Tuto myšlenku šíříme zejména prostřednictvím vlastních projektů, například soutěží, odcenení a také prostřednictvím grantů, které vyhlašujeme průběžně.

více o nás

Buď v týmu

Do našeho týmu hledáme neustále nové členy. Zajímá tě více?

chci vědět více


Novinky

Podpora rozvoje ukrajinské kultury přes oblast gastronomie rok 2018

Podpora rozvoje ukrajinské kultury přes oblast gastronomie rok 2018

Program „Podpora rozvoje ukrajinské kultury prostřednictvím národní gastronomie“ je určen žadatelům, kteří působí nebo chtějí působit v oblasti ukrajinské gastronomie a restauratérství na území České republiky.

Podpora vzdělávání v oblasti migrace a azylu

Podpora vzdělávání v oblasti migrace a azylu

Program „Podpora vzdělávání v oblasti migrace a azylu“ je určen organizacím rozvíjejícím svoji činnost v oblasti vzdělávání a osvěty veřejnosti na téma migrace a azylu. Jde zejména o vysvětlení rozdílu v pojmech a poukázání na následnou integraci těchto osob do společnosti a vyzvednutí přínosu migrace.